Држач за телефон Busy – 50656

399.00 ден

Drzac za telefon Busy – 50656

Карактеристики: • За ветробранско стакло или инструмент табла. • Гумираната површина овозможува удобно чувство, елегантен и модерен дизајн, направен од постава од мека гума, отпорен на вибрации и не дозволува паѓање. • Најдобро и најбезбедно решение за поставување на мобилниот телефон при возењето. • Прилагодливост со ротација од 3600 за поголема флексибилност. • Високо-квалитетни ПЦ+АБС материјали. • Нелизгачка подлога која го држи телефонот во држачот цврсто. • Држачот се прилагодува во секој агол за да ги задоволи потребите на возачот. • Отпорен на дневна светлина.