Држач за телефон 2 во 1 BUSY – 50686

199.00 ден

Drzac za telefon 2 vo 1 BUSY – 50686

Карактеристики на производот:

Силна и сигурна чашка за вшмукување
Држач со повеќекратна употреба (отвор за воздух, шофершајбна, табла)
Лесно се инсталира во возилото
Ротирачка кугла – 360 степени

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега