Држач за таблет 2 во 1 Busy – 50664

749.00 ден

Drzac za tablet 2 vo 1 Busy – 50664

Дизајниран за големи брендови на таблети со висок квалитет на PC + ABS материјал.
Лесен за монтажа и не бара употреба на било какви алатки. Удобно чувство, елегантен и модерен, направен со мека гума.
Отпорен на шок и отпорен на лизгање.

360 степени
Заштитни силиконски подлоги
Закачалка со метални фиксатори
Копче за фиксирање