АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ АГМ EK800 80AH R+

11,875.00 ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
Akumulator EXIDE AGM EK800 80Ah R+

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега