Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Добредојдовте на еШопинг.мк !

Кошничка -

0.00 ден
0
Избрано 0 продукти во кошничката.
Вкупно 0.00 ден
Купи!

Philips H7 Xtreme Vision pro150 – 569428

шифра N/A
Цена

2,000.00 ден

Philips H7 Xtreme Vision pro150 – 569428
Подобрени перформанси на класичната халогена сијалица со високи перформанси. Xtreme pro150 нуди до 150% повеќе светлина од нормалната. Со осветлување до 70 метри повеќе. Дава поголема сигурност и видливост на патот во ноќните часови.
Зголемена издржливост благодарение на патентирано кварцно стакло (diamond precision). Ова стакло обезбедува заштита од надворешни УВ зрачења и екстремни временски услови (дожд, прашина,снег итн.)
Легален ECE сертификат за употреба на јавни патишта.

Количина:
Категории ,

Vendor Information

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • 5.00 5.00 rating from 3 reviews

Со кликање на копчето "Се согласувам", се согласувате да зачуваме колачиња за да го подобриме Вашето корисничко искуство преку анализа на употребата на веб-страната, подобрување на навигацијата и прикажување на релевантна содржина.