ЛЕД сијалици H7 Ц9 – сет Praxis 54036

1,200.00 ден

LED sijalici X7 C9 – set Praxis 54036

Lumens LOW 6000 LM
Usage temperature -40 C – 80 C
Input power – L/H 30W

Нема залиха

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега