ЛЕД Сијалица 1157 БАЅ15Д Моќност – 12ЛЕД Бела

100.00 ден

LED Sijalica 1157 BAY15D Moknost: 12LED White

Namena: Za zmigavec, stop, zadno svetlo za magla, rikverc

Нема залиха

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега