MrandMrs Освежувач Forest – Печурка црна – 294724

299.00 ден

MramdMrs Osvezuvac Forest – Pecurka crna – 294724

Изработени од мека, нетоксична гума, овие фигури ќе го одржуваат воздухот свеж со содржани есенцијални масла.
Sandal e Incense
Дизајн – Marcantonio