MrandMrs Освежувач Forest – Пеперутка Црна – 294649

299.00 ден

MramdMrs Osvezuvac Forest – Peperutka Crna – 294649

Изработени од мека, нетоксична гума, овие фигури ќе го одржуваат воздухот свеж со содржани есенцијални масла.
Cucumber
Дизајн – Marcantonio