MrandMrs Освежувач Forest – Жаба црна – 294809

299.00 ден

MramdMrs Osvezuvac Forest – Zaba crna – 294809

Изработени од мека, нетоксична гума, овие фигури ќе го одржуваат воздухот свеж со содржани есенцијални масла.
Citrus and Amber
Дизајн – Marcantonio