Пластични Стеги за снег 10 ком. – 948201

680.00 ден

Plasticni Stegi za sneg 10 kom. – 948201

Лесни и едноставни за монтажа и демонтажа
Двоен систем за заклучување
Наменети се за употреба на мраз, снег и кал
Наменети се за предните тркала
Ланците се за еднократна употреба
Одговараат на сите гуми со бандажи до 22″

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега