Господи, очисти ги моите гревови

150.00 ден

Практичен прирачник за Светата Тајна Покајание и Исповед

Зборник – Поуки за покајанието од Светите Отци, Архимандрит Јован Крестјанкин, Схиигумен Сава Псково-Печерски, Старец Филотеј Зервакос, Игумен Никон Воробјов, Св. Лука Војно-Јасенецки, Архимандрит Рафаил Карелин

Нема залиха

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .