Исидора Мун оди на балет

290.00 ден

Мајка и е самовила, а татко и е вампир, а таа е по малку од двете.

Исидора обожава балет, особено кога е облечена во нејзиното црно блескаво фустанче и едвај чека да оди на вистинска балетска претстава заедно со нејзините соученици.

Но, кога се крева завесата, каде е Розовото зајаче?

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .