Books or me

250.00 ден

Чаша за љубители на книги со натпис.

Шолја за кафе со стандардни димензии и уникатен дизајн.

Се испорачува спакувана во бела кутија за чаша.

Совршена за подарок.

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .