Капче Reading is kinda my thing

590.00 ден

Капче за љубители на книги со уникатен дизајн.

Капчињата се достапни во црна, црвена, сина, бордо и сива боја. При нарачка од сајт наведете каква боја сакате. Доколку саканата боја е распродадена, ќе бидете контактирани да одберете која боја ја сакате за замена.

Совршено за подарок.