Спреј за одржување на ланци – Sonax 476100

270.00 ден

Sprej za odrzuvanje na lanci – Sonax 476100

Ги чисти, заштитува и трајно ги подмачкува ланците. Го минимизира нивното абење и ги заштитува од корозија. Обезбедува смирена работа на сите движечки делови. Има извонредна моќ на навлегување и припојување. Има ефект на поместување на влагата. Можност за два начина на распрскување со едноставно додавање на тенкиот распрскувач за недостапните места. Нето: 100 мл.

Нема залиха

 

Начин на достава :

Доплата за достава на сите производи од оваа продавница изнесува 130 денари . Време потребно за достава е од 2-10 работни денови по процесирање на нарачката.
Бесплатна достава за нарачки над 1000 денари

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега