Menabo Кровен носач за велосипед – Pro Tour – 4861

4,472.00 ден

Menabo Kroven nosac za velosiped – Pro Tour – 4861
Држач за 1 велосипед кој се монтира на кровни носачи.
Со систем за заклучување на држачот за кровните носачи и на велосипедот за држачот.
Достапни 4 вида адаптери според типот на велосипед:

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега