Menabo Држач за 3 велосипеди – 41238

5,280.00 ден

Menabo Drzac za 3 velosipedi – 41238
Совршен носач за 3 велосипеди со цврста конструкција. Се монтира со 6 ленти за носење на максимум 3 велосипеди, не повеќе од 45 кг. Целосно прилагодлив под било кој агол и пад. Се преклопува за лесно складирање.
Тежина – 13,5 кг.
Материјал – Челик
Не се препорачува за е-велосипеди

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега