Кровен носач за велосипед Menabo – ASSO

Original price was: 3,380.00 ден.Current price is: 2,704.00 ден.

Нема залиха

Description

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

MENABO ASSO наменет за на покривот на автомобилот и е дизајниран за транспорт на еден велосипед со тежина до 15 кг. Алуминиумската решетка се поставува на попречните делови на решетката за багаж благодарение на неколку алатки. Ексцентричниот механизам за стегање рамки е исклучително едноставен и сигурен. Решетката е опремена со заклучување што ќе заштити од кражба, а држачите на тркалата обезбедуваат максимална стабилност на велосипедот на патот.

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .