Кровен држач за велосипед TOP BIKE – 4240

1,360.00 ден

Kroven drzac za velosiped TOP BIKE – 4240

Практичен и функционален
Изработен од челик
Лесен за монтирање

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега