Кровен држач за велосипед – ЈУЗА

5,630.00 ден

Опис

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Kroven drzac za velosiped – JUZA – 4810
Универзален носач за на кров дизајниран за еден велосипед.
Максимално оптоварување 15 кг.
Специјална брава која ја заклучува рамката на држачот со цел да се спречи кражба.
Изработено од алуминиум со тежина од околу 3,4 кг.
Сертификати TUV и GS
Земја на потекло – Италија

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега