Држач за телефон BUSY – 50685

249.00 ден

Drzac za telefon BUSY – 50685

Rotira 360 stepeni
Otporen na vibracii
Lesen za upotreba
od 3,5 do 6,5 inchi

Детали за достава

Достава за 3-5 работни денови .

Информации за Добавувачот

  • Store Name: Avto oprema 1
  • Подавница Avto oprema 1
  • Нема рејтинг засега